Profil společnosti

Stačí si jen vybrat…

Společnost Sabre

Společnost Sabre působí na českém a zahraničním trhu již několik let. Společnost, orientovaná na tvorbu webových stránek a grafického designu, se postupem času rozrostla a rozšířila portfolio svých služeb. V současné době společnost Sabre pokrývá celou oblast webových aplikací a Corporate Identity. Tyto oblasti umě propojuje a svým klientům zaručuje jedinečný servis v celé šíři jejich potřeb.

Znalost trhu a zkušenosti

Společnost Sabre klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu svých odborníků. Klíčoví zaměstnanci Sabre se pravidelně účastní odborných školení, konferencí a seminářů. V týmu Sabre jsou zastoupeni specialisté z praxe i akademické půdy. Propojením jejich znalostí a přístupů získává společnost Sabre profesionální nadhled a znalost nejnovějších technologií a marketingových a reklamních aktivit.

Společnost Sabre se neorientuje pouze na český trh, ale své aktivity úspěšně směřuje i do ostatních zemí evropské unie a USA. Část svých obchodních aktivit navíc propojila s partnerskými firmami v Německu, Rakousku a Maďarsku.

Moderní technologie a vynikající služby

Společnost Sabre s použitím moderních technologií, analytických přístupů a nejnovějších poznatků z mezinárodního prostředí, poskytuje vynikající služby. Kvalita služeb je založena na profesionalitě našich pracovníků a jejich neustálém vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

V oblasti designu se Sabre neorientuje pouze na komerční využití, ale pravidelně se zúčastňuje národních i mezinárodních designérských soutěží. Na světovém poli jsme získali řadu významných ocenění.

Filosofie společnosti

Filosofie společnosti je založena na spolupráci se špičkovými dodavateli, zaměstnanci a na poskytování profesionálních tvůrčích, poradenských, konzultačních a servisních služeb a na nadstandardním přístupu ke všem zákazníkům.

Garant kvality

Garantem kvality je certifikace dle standardu ISO 9001 : 2000 švédské certifikační autority Intertek.


Úvodní strana | Profil firmy | Služby a řešení | Reference | Partneři | KontaktyIntertek CERT SWEDAC ACKREDITERING ISO 9001 Certified
Česky | Deutsch | English

mapa stránek
Partneři a klienti Sabre s. r. o.

Allianz VOLVO Týden.cz CzechInvest HYUNDAI UniCredit Bank Amcico Lekkerland VŠE GOJA Solidní nejistota Allegria Thailand Embassy