Služby a řešení

Stačí si jen vybrat…

Analýza a poradenství

Pokud má být internetový projekt úspěšný, musí mít jasně definované cíle a strategii. Sabre nabízí profesionální pomoc při budování Vaší online obchodní strategie. Analýzy Sabre se soustředí na maximální návratnost investic, vložených do internetových prezentací a aplikací.

Tvorba webových prezentací a webdesign

První, čeho si návštěvníci na internetových stránkách všimnou, je to, jak vypadají. Grafičtí designéři v Sabre vytvoří unikátní design, který bude respektovat Vaší Corporate Identity, pozvedne Vaši značku, ale zároveň bude přehledný, čitelný a nadčasový.

SEO optimalizace

Cílem optimalizace je maximální zpřístupnění webových stránek pro internetové vyhledávače a jejich optimalizace pro co nejvyšší umístění v přirozených výsledcích vyhledávání nedotovaných reklamou. SEO specialisté v Sabre vylepší Vaše pozice ve vyhledávačích.

Corporate identity

Tvorba kompletní Corporate Identity firmy nebo organizace. Sabre vytváří řešení pro zavádění a provoz všech součástí Corporate Identity (Corporate Design, Corporate Culture a Corporate Communications). Zvláštní důraz klademe na nejviditelnější složku CI, kterou je Corporate Design. Corporate Design zahrnuje širokou škálu prvků, počínaje logem společnosti a konče výročními zprávami a náročnými tištěnými i elektronickými materiály.

Internetové aplikace

Samozřejmostí dobrých webových stránek je interaktivita s uživateli. Programátoři v Sabre vytvoří aplikace šité na míru Vašim potřebám. Mezi běžné internetové aplikace patří redakční systémy, které vám umožní spravovat obsah stránek, bez závislosti na poskytovateli internetových služeb.

E-business

Sabre nabízí v oblasti elektronického obchodování vlastní e-shop, který klientům umožní využít nové příležitosti ke zvýšení příjmů. Pokud to s podnikáním na internetu myslíte vážně, vyberte si Sabre!


Úvodní strana | Profil firmy | Služby a řešení | Reference | Partneři | KontaktyIntertek CERT SWEDAC ACKREDITERING ISO 9001 Certified
Česky | Deutsch | English

mapa stránek
Partneři a klienti Sabre s. r. o.

Allianz VOLVO Týden.cz CzechInvest HYUNDAI UniCredit Bank Amcico Lekkerland VŠE GOJA Solidní nejistota Allegria Thailand Embassy