Služby a řešení Corporate Identity

Stačí si jen vybrat…

Corporate Design - jednotný vizuální styl - je nejviditelnějším projevem Corporate Identity každé organizace. Sabre oproti ostatním nevytváří pouze novou značku (nebo redesign již stávající) a manuál pro její použití. Nedílnou součástí našeho řešení je i jeho zavádění do praxe. Konzultačně i produkčně pomůžeme s prosazováním nových hodnot uvnitř organizace.

V Corporate Designu organizace zohledníme základní hodnoty společnosti s ohledem na důvody změn a cíle, kterých chce organizace dosáhnout. Celkovou koncepci zpracujeme jako ucelený celek nebo jako stavebnici, kterou lze dále dle potřeb rozšiřovat. Výstupem jsou graficky a textově zpracované manuály v tištěné i elektronické podobě, šablony pro MS Word, MS Publisher, Excel, PowerPoint, školení pracovníků, a další. Specialitou našeho řešení je aplikace Corporate designu i do oblasti nových médií, elektronické a mobilní komunikace (pozadí pracovní plochy počítače, spořiče obrazovky, pozadí displejů mobilních telefonů, MMS...).

Sabre navrhne komplexní komunikační strategii při zavádění Corporate Designu dovnitř firmy. Vytvoří komunikační kanály (podnikové časopisy, brožury, školení atd.) a propojí všechny složky podniku (konzultace a koordinace mezi PR oddělením, právníky, personalisty atd.). Dále navrhne komunikační strategie v oblasti vnější komunikace (reklamní kampaň, PR kampaň, prezentace před klíčovými klienty atd.)

Ukázkové nabídky logotypů ke stažení zde.


Úvodní strana | Profil firmy | Služby a řešení | Reference | Partneři | KontaktyIntertek CERT SWEDAC ACKREDITERING ISO 9001 Certified
Česky | Deutsch | English

mapa stránek
Partneři a klienti Sabre s. r. o.

Allianz VOLVO Týden.cz CzechInvest HYUNDAI UniCredit Bank Amcico Lekkerland VŠE GOJA Solidní nejistota Allegria Thailand Embassy